Aklınıza Bir Soru mu Takıldı?


Aklınıza soru takılmasın. Bizi arayın aklınızda ki tüm soruları cevaplayalım.

Yardım ve destek için bizi arayın +90 551 173 3251

Biz Ne Yapıyoruz?

1
Müşterilerimizi iyi anlıyoruz. Sorunsuz kodlar yazıyoruz. Planlı Çalışıyoruz. Söz verdiğimiz gibi zamanında sonuçlandırıyoruz. Kişisel web sayfalarından E-ticaret sitelerine kadar geniş bir yelpazede işimizi ciddiyetle yapıyoruz. Portföyümüzdeki yüzlerce web sayfalarına yenilerini ilave ediyoruz.
2
Dünya ticaretinin neredeyse tamamı internet teknolojisine dönmüş durumda. Bu pazarda ön planda çıkabilmenizi ve siteniz internet alanındaki verilerini seo optimizasyonu sağlıyoruz. Anahtar kelimeler ile sattığınız ürünün veya hizmetinizin arama motorlarında ön sıralara taşıyoruz. İnternetten marjinal faydayı elde etmenizi sağlıyoruz.
3
Markalar için sosyal medya günden güne giderek önemini arttıran bir kavram. Artık ihtiyaç değil tüm markalar için gereklilik haline gelmiştir. İnsanlar artık markalar ve ürünler hakkındaki yorumlarını, tavsiyelerini, şikayetlerini mecralar üzerinden dile getiriyor ve fikir alışverişinde bulunuyorlar. Küçük, orta, büyük gibi bir ayrım olmaksızın tüm markaların sosyal medyayı kullanmaktaki amacı; hedef kitlesi ile birebir bir iletişim yaparak marka bilinirliğini arttırmak, tüketici davranışlarını incelemek, daha fazla kişiye dokunmak, ürün satışlarını dolaylı yoldan arttırmak, yapılan olumlu ve olumsuz yorumlara karşılık vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Ofis Adresimiz

Ofis Adres

Mehmet akif mah. istiklal cad. No 51 Taksim, D:A,

0553 455 05 85
mail@sitekur.web.tr

Sık Sorular Sorular

 
1Tasarımlarınız Hakkında Bilgi Alabilir miyim?
Tasarımlarımızın tamamı ödül almıştır.
2Kaç Günde Teslim Ediliyor?
İş yoğunluğuna bağlı olarak 7 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.
3Taksit Yapıyor musunuz?
Tüm kredi kartlarına 9 ay taksit yapıyoruz. Takitten yararlanabilmek için 0551 173 3251 numaralı müşteri destek hattına mesaj atın veya arayın.
4Mobil Uyumlu mu?
Kesinlikle %100 mobil uyumlu olup responsive teknolojisini kullanmaktayız.
5Site Yedekleri Alınıyor mu?
Her gün tüm sunucularımızın yedekleri alınmaktadır.
6SSL Sertifikası Var Mı?
Günvelik Sertifikamız bulunmaktadır ve tüm sitelerimizde SSL kurulu şekilde teslim ediyoruz.

Aklınıza Soru mu Takıldı?


× Müşteri Hizmetleri